Schodołaz BUDDY PLAZMOID

WÓZEK ELEKTRYCZNY DO SCHODÓW

Buddy Plasmoid to wszechstronny elektryczny schodołaz wyposażony w gąsienice i koła, pasujące do każdego rodzaju schodów. To także fantastyczny wózek wielozadaniowy, idealny do dostaw do domu oraz do przewożenia ładunków do 200 kg.

IDEALNE DLA

Skala transportu towarów, paczek i dostaw do domu. Ale to nie wszystko: Buddy to także wózek na sprzęt AGD, idealnie nadaje się do przenoszenia mebli i wyposażenia oraz do transportu butli z tlenem, beczek z piwem, skrzynek i pudeł.

DOSTĘPNE ŁADOWNOŚCI

150 kg | 200 kg

47 kroków na minutę przy obciążeniu 150 kg

Buddy jest idealnym towarzyszem dla firm zajmujących się dostawami do domu, gdzie szybkość i wydajność transportu są najważniejsze.

Elektryczny hybrydowy schodołaz, idealny do dostaw do domu

Buddy Plasmoid to schodołaz elektryczny wyposażony w bardzo przyczepne, odporne na zarysowania i niebrudzące tory jezdne, które zapewniają maksymalną stabilność ładunku podczas transportu po schodach. Wózek schodowy Buddy Plasmoid posiada również dwa koła antyprzebiciowe, które przyspieszają poruszanie się po mieszkaniu. Buddy to znacznie więcej niż zwykły wózek do paczek: dzięki nowej technologii Plasmoid firmy Zonzini jest to wózek wielofunkcyjny , idealny do ostatniej mili do domu . Posiada innowacyjny system zarządzania obciążeniem podczas transportu po schodach, który pozwala na komunikację w czasie rzeczywistym z Twoim wózkiem.

Szybki i wszechstronny schodołaz wielozadaniowy. Idealny do każdego rodzaju schodów.

Aby łatwo i bez wysiłku przenieść pralkę, lodówkę, sofę lub mebel. Buddy Plasmoid przewozi Twój towar po każdym rodzaju schodów: prostych z jednym biegiem, kręconych, stromych i z bardzo wąskimi podestami.

Wsiada i wysiada z furgonetki bez konieczności jej podnoszenia, dzięki gąsienicom Zonzini.

Po prostu umieść gąsienice na karoserii furgonetki i pozwól jej jechać w górę lub w dół. Nie ma już potrzeby, aby go podnosić. Jest to kompletny i funkcjonalny wózek bagażowy , zaprojektowany w celu wyeliminowania elementu fizycznego we wszystkich aspektach transportu towarów.

Idealny wózek do przenoszenia mebli. Buddy Plazmoid

Oprócz tego, że jest innowacyjnym schodołazem, Buddy Plasmoid jest także wózkiem do transportu pralki, lodówki, suszarki i wielu innych rzeczy. To także świetny wózek na meble.

To profesjonalny elektryczny wózek schodowy Zonzini: znacznie więcej niż zwykły wózek bagażowy na schody.

Oprócz tego, że jest innowacyjnym schodołazem, Buddy Plasmoid jest także wózkiem do transportu pralki, lodówki, suszarki i wielu innych rzeczy. To także świetny wózek na meble.

Meble i wystrój

Rozwiązanie dla przeprowadzek

PUdełka i paczki

Rozwiązanie dla tragarzy i pracowników magazynu

47 kroków na minutę przy obciążeniu 150 kg.

Idealny do przenoszenia mebli i urządzeń

Buddy Plasmoid to wózek do przemieszczania mebli i urządzeń w sposób całkowicie autonomiczny i bezpieczny, zarówno po płaskich powierzchniach, jak i po schodach. Zwinny i szybki, pozwala jednemu operatorowi przetransportować kolumnę chłodniczą bez wysiłku fizycznego.

Wielofunkcyjny wózek odpowiedni również do schodów typu „gęsia stopa”.

Dzięki unikalnemu wyposażeniu w gąsienice i koła , elektryczny wózek schodowy Buddy Plasmoid z łatwością pokonuje nawet gęsią stopę . Wystarczy wybrać tryb podróży „krok po kroku”, aby wspiąć się po schodach. W ten sposób gąsienice umożliwiają łatwe pokonanie stopnia, podczas gdy koła umożliwiają wspinaczowi wykonanie niezbędnego obrotu, aby dotrzeć do następnego stopnia.

Elektryczny schodołaz DIY

Stworzony i zaprojektowany dla tych, którzy są przyzwyczajeni do życia, dla tych, którzy pracują samotnie i są zmęczeni proszeniem o pomoc. Z tym profesjonalnym elektrycznym wózkiem schodowym będziesz nie tylko całkowicie autonomiczny, ale transport nie będzie Cię kosztował żadnego wysiłku fizycznego, ani po mieszkaniu, ani po schodach. ‍

Dane techniczne

schodolaz-Buddy-Plasmoid

Poznaj Plazmoid Buddy