Schodołaz BUDDY LIFT PLAZMOID

ELEKTRYCZNY SCHODOŁAZ, SZYBKI I PROFESJONALNY. ‍

Buddy Lift Plasmoid to elektryczny schodołaz idealny do transportu mebli i sprzętu AGD. Bezpieczny, innowacyjny i łatwy w obsłudze wielofunkcyjny schodołaz do samodzielnej obsługi. Profesjonalny elektryczny schodołaz do samodzielnego załadunku ze zintegrowanym elektrycznym podnoszeniem ładunku

IDEALNE DLA

Transport mebli, sprzętu AGD, opakowań i pudeł różnego rodzaju, butli do domowej tlenoterapii, pralek, lodówek, suszarek, telewizorów, zmywarek i wielu innych.

DOSTĘPNE ŁADOWNOŚCI

150 kg | 200 kg

Szybki i wszechstronny. Poręczny i bezpieczny.

Zintegrowana elektryczna podstawa powierzchni ładunkowej umożliwia obracanie schodołaza w bardzo wąskich przestrzeniach, zapewnia środek ciężkości ładunku podczas jazdy po schodach oraz umożliwia bezproblemowe przeprowadzanie operacji załadunku i rozładunku z samochodu dostawczego.

Bezpieczeństwo, obsługa, szybkość

Schodołaz elektryczny Buddy Lift Plasmoid wyposażony jest w elektryczny siłownik, który reguluje nachylenie ładunku aby był zrównoważony w każdych okolicznościach. Operator może wybrać, czy chce używać gąsienic, czy kół, po prostu naciskając przycisk. Koła idealnie nadają się do poruszania się po równym terenie, zawracania na podestach oraz pokonywania korytarzy i tarasów, a antypoślizgowe gąsienice zapewniają maksymalną stabilność ładunku podczas transportu po schodach. Kolejną wielką zaletą schodołazów gąsienicowych jest to, że pozwalają one na wchodzenie po schodach z ciężkimi ładunkami do 200 kg bez żadnego wysiłku.

Wózek schodowy z kołami czy gąsienicami jest lepszy?

Z Buddy Lift Plasmoid masz jedno i drugie. Dzięki temu schodołazowi elektrycznemu do samodzielnego montażu nie musisz już wybierać między schodołazem kołowym a gąsienicowym: schodołaz elektryczny Buddy Plasmoid ma zarówno gąsienice, jak i koła. Jest to hybrydowy elektryczny schodołaz, wielofunkcyjny wózek. Dzięki elektrycznemu tłokowi, który steruje gąsienicami, nie ma kolizji między gąsienicami a kołami, w rzeczywistości masz swobodę wyboru, czego użyć; wystarczy nacisnąć przycisk, aby przywołać tory i postawić wózek schodowy na bocznych kołach, dzięki czemu można wygodnie poruszać się po mieszkaniu.

Idealny do transportu sprzętu AGD dzięki elektrycznemu podnoszeniu ładunku

Czy musisz wnosić pralkę na górę wąskimi schodami? Buddy Lift Plasmoid to wózek na sprzęt, którego szukasz. Jest samozaładowczy i posiada elektryczny system podnoszenia ładunku do 60 cm . Ponadto moduluje środek ciężkości ładunku, przesuwając go wzdłuż konstrukcji schodołazu elektrycznego podczas jazdy. Zapewnia to absolutny komfort jazdy przy maksymalnej stabilności ładunku.

Wózek na sprzęt AGD oraz do transportu mebli

Oprócz tego, że jest innowacyjnym schodołazem, Buddy Lift Plasmoid jest również wózkiem do transportu pralki, lodówki, suszarki i wielu innych rzeczy. To także świetny wózek na meble.

To profesjonalny elektryczny wózek schodowy Zonzini: znacznie więcej niż zwykły wózek bagażowy na schody.

Buddy Lift Plasmoid nie jest zwykłym wózkiem elektrycznym. Jest to wózek wielozadaniowy, idealny do transportu sprzętu AGD, mebli, paczek i materiałów. Ma maksymalny udźwig 200 kg i jest czymś więcej niż wózkiem bagażowym na schody, ponieważ jest wyposażony w innowacyjną technologię cyfrową Plasmoid do transportu towarów i materiałów po schodach, opracowaną przez firmę Zonzini.

Sprzęt AGD

Rozwiązania dla instalatorów

Kserokopiarki

Rozwiązania dla instalatorów

Schodołaz BUDDY LIFT PLASMOID
Szybki i wszechstronny, poręczny i bezpieczny

Samodzielny transport po schodach, w pełni bezpieczny

Buddy Lift Plasmoid to elektryczny schodołaz, który umożliwia transport mebli i urządzeń w sposób całkowicie autonomiczny i bezpieczny, zarówno po płaskich powierzchniach, jak i po schodach.

Został zbudowany z dwoma precyzyjnymi celami: pierwszym jest zwiększenie bezpieczeństwa transportu po schodach. Drugim jest poprawa produktywności biznesu w transporcie schodowym, ponieważ pojedynczy operator jest w transporcie autonomiczny i nie wykonuje żadnego wysiłku fizycznego.

Transport bez wysiłku

Profesjonalny wózek schodowy Buddy Lift Plasmoid to idealne rozwiązanie do transportu sprzętu AGD, takiego jak pralka czy lodówka. Zaletą Buddy Plasmoid jest możliwość podnoszenia ładunku, co zawsze pozwala na zawracanie na szczególnie wąskich podestach schodowych. Na przykład za pomocą wózka ręcznego ładunek nie może zostać podniesiony i dlatego potrzeba więcej miejsca na zawracanie.

Jest to również bardzo ważne dla firm, które zajmują się dostawami do domu . W przypadku tradycyjnych wózków schodowych firmy te często nie są w stanie dostarczyć sprzętu AGD z powodu ograniczonej dostępnej przestrzeni obrotowej.

Dzięki zintegrowanej i samozaładowczej podstawie podnoszącej, Buddy Lift Plasmoid rozwiązuje ten problem, ponieważ umożliwia obrót na bardzo wąskich schodach i podestach.

Profesjonalny i wszechstronny schodołaz

Buddy Lift Plasmoid to profesjonalny i szybki wózek schodowy: pokonuje około 50 stopni na minutę. Jest to wielofunkcyjny wózek, za pomocą którego możesz transportować paczki, meble i sprzęt AGD w sposób całkowicie autonomiczny, bezpieczny i szybki. 

To nie jest zwykły wózek bagażowy, ale niezwykle wszechstronny wózek wielofunkcyjny . Jest idealny do dostaw do domu , ponieważ jest kompaktowy i łatwy do transportu w każdym pojeździe.

Dane techniczne

Buddy Lift Plasmoid

Poznaj Plazmoid Buddy Lift