Schodołaz DOMINO PLAZMOID STABILIZED

ELEKTRYCZNY SCHODOŁAZ GĄSIENICOWY

Domino Plasmoid to idealny elektryczny schodołaz do transportu ciężkich i nieporęcznych ładunków do 400 kg po schodach wszelkiego rodzaju. Elektryczny schodołaz gąsienicowy jest również jednocześnie innowacyjnym robotem schodowym

IDEALNE DLA

Transport automatów, pieców i kominków, kotłów, klimatyzatorów przemysłowych, kserokopiarek, ciężkiego sprzętu, urządzeń przemysłowych. Domino Plasmoid to także wózek transportowy a także doskonała pomoc w przeprowadzkach: pozwala bez najmniejszego wysiłku przenosić po schodach wazony, pianina, sejfy i wielkogabarytowe meble.

DOSTĘPNE ŁADOWNOŚCI

160 kg | 300 kg | 400 kg

Jednoosobowa obsługa z całkowitym bezpieczeństwem

Domino Plasmoid Stabilized to elektryczny schodołaz do samodzielnego przenoszenia ładunków, wyposażony w antypoślizgowe i odporne na zarysowania gąsienice Zonzini. W przeciwieństwie do zwykłego schodołaza kołowego, gąsienice gwarantują maksymalną stabilność ładunku podczas całego transportu i eliminują wysiłek fizyczny operatora, zarówno na schodach, jak i na płaskich powierzchniach.

Ale czy jest to robot wspinający się po schodach?

Domino Plasmoid to robot poruszający się po schodach, odpowiedni do schodów z dowolnego materiału, kształtu i długości. Wyposażony jest w niezwykle zaawansowany cyfrowy system kalibracji wagi , który rozpoznaje przewożony towar i samodzielnie dobiera odpowiednie nachylenie podczas transportu po schodach.

Automatycznie utrzymuje również środek ciężkości ładunku w idealnej pozycji, zarówno na schodach, jak i na równym podłożu.

Domino Plasmoid to prawdziwy robot schodowy, zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Dzięki maksymalnemu udźwigowi 400 kg nadaje się do transportu ciężkich ładunków po schodach.

 

Sterowanie za pomocą joysticka.

Elektryczny schodołaz Domino Plasmoid to mocny i bezpieczny schodołaz gąsienicowy, który jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Wyposażony jest w proporcjonalny joystick, za pomocą którego można regulować zarówno kierunek jazdy, jak i prędkość.

Dzięki innowacyjnemu zintegrowanemu wyświetlaczowi znajdziesz wszystkie informacje o stanie schodołaza w czasie rzeczywistym takie jak: poziom naładowania akumulatora, aktualne nachylenie podstawy ładunkowej, godziny pracy i wybrany środek transportu, który może być automatyczny lub ręczny.

Jest łatwy w obsłudze i obraca się w bardzo wąskich przestrzeniach dzięki niezależnym gąsienicom

Schodołaz Domino Plasmoid ma niezależne gąsienice, które pozwalają mu szybko i łatwo obracać się o 360 stopni.

Pozwala na wykonanie pełnego obrotu ładunku na przestrzeni zaledwie 108 cm². Dzięki specjalnym akcesoriom do wąskich podestów zapotrzebowanie na miejsce można dodatkowo zmniejszyć do zaledwie 75 cm².

Elektryczny schodołaz może również wchodzić po schodach zewnętrznych i po nieregularnych stopniach, takich jak kamienne, typowe dla starych domów lub w środowiskach górskich.

Nowa generacja schodołazów elektrycznych

Odkryj wyjątkowe cechy Domino Plasmoid, profesjonalnego, wszechstronnego i bezpiecznego schodołaza gąsienicowego.

Profesjonalny elektryczny schodołaz Zonzini to znacznie więcej niż zwykły wózek transportowy do przenoszenia ładunków po schodach.

Wciągarki do podnoszenia

Rozwiązanie dla operatorów wind

Wyposażenie medyczne

Rozwiązanie dla przeprowadzek

Beczki i cylindry

Rozwiązanie dla mechaników

Baterie i generatory

Rozwiązanie dla opiekunów

Kotły i klimatyzacja

Rozwiązanie dla hydraulików

Sejfy

Rozwiązania dla przeprowadzek

Doskonałe gąsienice Zonziniego

Jednoosobowa obsługa z pełnym bezpieczeństwem

Stabilizacja i czujniki.

Domino Plasmoid w wersji z ramieniem stabilizującym reprezentuje najlepszą technologię dostępną na rynku. Wyposażony jest w czujniki detekcji kroków

Transport materiałów ciężkich do 400 kg po schodach

Wszechstronność Domino wynika również z możliwości wyboru modelu, który najbardziej Ci odpowiada, od średnio-lekkich obciążeń 160 kg do większych obciążeń 300 i 400 kg

Bezpieczny i innowacyjny wózek do przeprowadzek

Bezpieczeństwo podczas pracy w ruchu to fundamentalny aspekt zarówno dla firmy przeprowadzkowej, jak i dla właściciela ładunku, dlatego Domino Plasmoid to wózek przeprowadzkowy wybierany szczególnie przez firmy przeprowadzkowe.

Profesjonalny schodołaz do transportu towarów

Schodołaz gąsienicowy Domino Plasmoid może być używany przez każdego, a mimo to jest to profesjonalna maszyna, która przetrwa lata dzięki włoskiej jakości i przetestowaniu jej przez wyspecjalizowanych techników.

Dane techniczne

DOMINO-PLAZMOID-STABILIZED

Poznaj DOMINO PLAZMOID STABILIZED