SCHODOŁAZ DOMINO PEOPLE SLIM

Mobilny schodołaz gąsienicowy dla osób starszych i niepełnosprawnych

KONCENTRAT PRZENOŚNEJ TECHNOLOGII

DOMINO PEOPLE SLIM to jedyny na świecie schodołaz na wózki inwalidzkie, który koncentruje tak wiele technologii. Ma praktycznie taki sam rozmiar jak tradycyjny gąsienicowy schodołaz, ale oferuje unikalne funkcje. Jest wyposażony w niezależne gąsienice, za pomocą których trajektoria może być korygowana podczas wchodzenia/schodzenia po schodach lub obracana o 360 stopni. Oferuje automatyczny system przechylania wózka inwalidzkiego podczas transportu na schodach co w znaczny sposób upraszcza zadanie operatorowi i poprawia komfort osób starszych lub niepełnosprawnych. Schodołaz DOMINO PEOPLE SLIM wyposażony jest w 3 wewnętrzne koła, które umożliwiają łatwe przemieszczanie wózka inwalidzkiego po płaskiej przestrzeni na przykład od jednych schodów do drugich.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO

Transport poziomy osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim DOMINO PEOPLE SLIM odbywa się na trzech kołach zabezpieczonych przed przebiciem, natomiast transport po schodach i pochyłych płaszczyznach odbywa się na gąsienicach .

System gąsienicowy napędzany jest przez 2 niezależne silniki elektryczne. Pozwala to na zmianę kierunku lub pokonanie spiralnych schodów.

Pochylenie pasażera na wózku inwalidzkim następuje automatycznie . Operator jednak w dowolnym momencie może zdecydować o zmianie nachylenia naciskając przycisk na joysticku.

MOCOWANIE RĘCZNYCH WÓZKÓW INWALIDZKICH DO SCHODOŁAZA

Koła wózka inwalidzkiego postawione są na ramionach nośnych, które można dostosować do różnej wielkości kół nawet do największych wózków inwalidzkich.

Górna część wózka inwalidzkiego zaczepiona jest uchwytami kotwiczącymi teleskopowymi, które mają regulowaną szerokość i umożliwiają zaczepienie większości ręcznych wózków inwalidzkich dostępnych na rynku.

GĄSIENICE ODPOWIEDNIE DO POWIERZCHNI WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH

Schodołaz DOMINO PEOPLE SLIM ma szersze gąsienice niż tradycyjne schodołazy gąsienicowe. Te specjalne gąsienice doskonale przylegają do schodów, dzięki czemu transport osób starszych lub niepełnosprawnych jest wygodniejszy i bezpieczniejszy.

Z schodołazem gąsienicowym DOMINO PEOPLE SLIM możesz poruszać się po różnych powierzchniach, od najdelikatniejszych po najtrudniejsze najbardziej nierówne. Idealny do transportu wózka inwalidzkiego na schodach wewnętrznych i zewnętrznych.

KOMPAKTOWE WYMIARY DLA UNIKALNEJ WYDAJNOŚCI

Schodołaz DOMINO PEOPLE SLIM doskonale nadaje się do transportu ręcznych wózków inwalidzkich o masie do 160 kg. Zaawansowana elektronika, w którą wyposażony jest DOMINO PEOPLE SLIM, pozwala dostosować prędkość jazdy do ruchu joysticka. Ta funkcja pomaga zwiększyć komfort i bezpieczeństwo transportu pasażera niepełnosprawnego i osoby starszej.

KORZYŚCI

ZWROT W WĄSKIEJ PRZESTRZENI

System niezależnych gąsienic napędzanych dwoma silnikami elektrycznymi gwarantuje obrót o 360 ° i maksymalny komfort manewrowania nawet w ciasnych przestrzeniach.

KOMFORT JAZDY

Można przewozić ręczne wózki inwalidzkie o masie do 160 kg. Gąsienice są szersze niż w tradycyjnych schodołazach, zwiększając komfort i bezpieczeństwo.

ANTYPOŚLIZGOWOŚĆ

Gąsienice antypoślizgowe odpowiednie na każdą powierzchnię wewnętrzną i zewnętrzną.

SCHODY NIEREGULARNE

Bez ograniczeń wysokości stopni, można również pokonywać nieregularne schody.

KONTROLA PALCEM

Kontrola palcem za pomocą joysticka proporcjonalnego. Dzięki czemu obsługa jest łatwa i intuicyjna.

ruch w płaszczyźnie

Ruch po płaskich powierzchniach odbywa się na trzech kołach odpornych na przebicie. Przednie koło jest wyposażone w hamulec i można je zdjąć.

tryb automatyczny

DOMINO PEOPLE SLIM samodzielnie zarządza nachyleniem wózka inwalidzkiego na schodach, co znacznie zmniejsza obciążenie operatora podczas transportu.

PARAMETRY TECHNICZNE DOMINO PEOPLE SLIM

Masa całkowita urządzenia
92 kg (łącznie z baterią)

Masa podwozia trakcyjnego bez elementów ruchomych
60 kg

Waga pojemnika na baterie
16,5 kg

Maksymalna ładowność
160 kg

Minimalna szerokość schodów
78 cm

Minimalna przestrzeń manewrowa
Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie szczegóły

Automatyczne i ręczne przechylanie platformy ładunkowej (podwójny tryb pracy)

Ramiona nośne kół wózka
Zdejmowane i ewentualnie konfigurowalne dla bardzo dużych wózków

Ruch po powierzchni
Ręczny na przesuwnych kołach / zmotoryzowany za pomocą niezależnych gąsienic

Napięcie zasilania
24 V

Napięcie ładowania
110-230 V

Prędkość
6 metrów na minutę

Autonomia z 1 ładunkiem
około 500 kroków

Temperatura pracy
od 5 do 40 ° C

Maksymalne dopuszczalne nachylenie schodów
35 °

Nieodwracalne motoreduktory z hamulcem elektromagnetycznym. Zaawansowana elektronika z łagodnym startem i proporcjonalnym joystickiem. Niezależny tor ruchu gąsienic z możliwością obrotu o 360 stopni. Dłuższe gąsienice w porównaniu z tradycyjnymi schodołazami  zapewniają lepszą przyczepność do podłoża oraz większe bezpieczeństwo

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w celu uzyskania wszelkich informacji